Egepen Deceuninck PVC Pencere ve Kapılar

“Türkiye’nin Penceresi” sloganıyla yola çıkan, Egepen Deceuninck; PVC pencere ve kapı ürünleriyle sağladığı yüksek yalıtım sayesinde faturaları düşürme imkanı veriyor.

Binalardaki ısı kaybının en büyük nedenlerinden biri olan dış cephedeki pencere ve kapı seçimlerinde yapılan yanlışlar ısı kaybının katlanarak artmasına yol açarken; doğru PVC pencere ve kapı seçimleri yüksek yalıtım özellikleri sayesinde kışı rahat geçirmemizi sağlıyor.

Kış mevsimini pencere önünde kar yağışını ve yağmuru izleyerek geçirme fikri güzel olsa da yanlış PVC pencere ve kapı seçimi nedeniyle bir türlü ısınamayan konutlarda bu keyif yarım kalıyor. Binalardaki ısı kaybının en büyük sebeplerinden biri de dış cephedeki pencere ve kapılar olduğu için kaliteli PVC kullanılmayınca ne ısınmak mümkün oluyor ne de ısınma giderlerini kontrol edebilmek… Bu  mevsimde, keyifli bir şekilde ısınmak ve de ısı kayıplarının önüne geçerek faturalarınızı düşürmek için PVC pencere ve kapı seçimine çok önem vermek gerektiğini belirten Egepen Deceuninck Pazarlama ve Satış Grup Müdürü Tamer Özen, dikkat edilecek püf noktaları “pencerenin profil genişliği, ısı ve ses yalıtımı, hava geçirgenliği, doğru montaj ve  cam kalitesi” olarak sıralıyor.

“Türkiye’nin Penceresi” sloganıyla dünya standartlarının da üstünde PVC üretimi gerçekleştirdiklerini vurgulayan Tamer Özen, “Kış aylarını rahat ve sağlıklı bir şekilde geçirebilmemiz PVC pencere ve kapı seçimimizle çok yakından ilgili. Üstün teknolojik özelikler taşıyan Egepen Deceuninck ürünleri, ısı kaybını engeller. Ne kadar yaksanız da ısınamadığınız günler ve çok yüksek gelen faturalarınız geride kalır. Sevdiklerinizle kış mevsiminin tadını çıkarırsınız” dedi.

Şiddetli kar yağışına, yağmura ve soğuğa üst düzeyde dayanıklılık gösteren PVC ürünleri ile Egepen Deceuninck’in ısınma giderlerinin azalmasına da katkı sağladığını dile getiren Tamer Özen, “İster merkezi sistemle ısının, ister kat kaloriferi ya da elektrik enerjisiyle. Bizim ürünlerimiz sahip oldukları yüksek yalıtım özelliği sayesinde evinizin ısısını korumasını sağlar. Böylece ısınma ve yakıt giderinizi kontrol etmeniz de kolaylaşır” diye belirtiyor. Özen, PVC doğramaların ahşap pencerelere oranla yüzde 45 ve alüminyum pencerelere göre de yüzde 60 oranda ısı tasarrufu sağladığını da sözlerine ekliyor.