EDDA Architecture’a European Property Awards’tan Ödül!

EDDA Architecture tasarımı Tuzla Villaları, European Property Awards’ta “Interior Design Private Residence” kategorisinde ödül aldı.

EDDA Architecture tarafından tasarlanan Tuzla Villaları, geçtiğimiz ay İngiltere’de ödül gecesi gerçekleştirilen European Property Awards’ta iç mimari projelerin yarıştığı “Interior Design Private Residence” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Gayrimenkul ve mimarlık dünyasının prestijli ödülü European Property Awards, 25 Ekim’de Londra, The Royal Lancaster’da düzenlenen ödül gecesinde sahiplerini buldu. Farklı kategorilerde yüzlerce projenin yarıştığı organizasyonda, “Interior Design Private Residence” kategorisinde ödüle layık görülen Tuzla Villaları, kalabalık aile üyelerinin bir arada yaşama isteği doğrultusunda geleneksel Türk evi planlı bir yerleşimle, 3700 m² arazi üzerinde konumlanan, birbirine benzer 3 adet konuttan oluşuyor. Bugüne kadar birçok farklı tipolojide iç mimari projeye imza atan EDDA Architecture tarafından tasarlanan villalar, geniş aile üyelerinin yanında, gelen misafirlere de rahatlıkla hizmet edilebilecek ayrı bir misafir katını da içerecek şekilde planlanmış.