DYO ile Kendin Yap: Hayal Et Duvarlarını Resmet

Ressam ve duvar resimleri sanatçısı Yağmur Yörük ile yapılan işbirliği sonucunda, “DYO ile Kendin Yap” adı altında hazırlanan video serisi; sosyal medya üzerinden, yaşadığı mekanı güzelleştirmek isteyen takipçilerine ilham veriyor.

Türk boya sektörünün öncü şirketlerinden DYO; yaşadıkları mekanları güzelleştirmek isteyen tüketicilere ilham verecek bir çalışmaya imza attı. “DYO ile Kendin Yap” adı altında başlatılan video serisinde, ressam ve duvar resimleri sanatçısı Yağmur Yörük, tüketicilerin evlerini, bulundukları mekanları nasıl dönüştürebileceklerinin ipuçlarını veriyor.

Tüketicilerin hayatını kolaylaştıran farklı uygulamaları devreye alan DYO bu kez de evinde değişiklik yapmayı planlayanlara “Kendin Yap” dedi. Kendin Yap video serisi ile DYO, odalarda sadece belli duvarları boyayarak nasıl etkili ve estetik değişiklikler oluşturulacağını uygulamalı olarak gösteriyor.

Söz konusu video serisinde sanatçı Yağmur Yörük, duvarların nasıl ve hangi renklere boyanabileceğiyle ilgili öneriler sunarken, değişimde doğru adımların neler olduğunu anlatıyor. “Kendin Yap” videolarında hem tasarımsal hem de renk ve şekil olarak öneriler paylaşılırken, tüketicilerin bilgilendirilmesi hedefleniyor. “DYO ile Kendin Yap” serisi DYO’nun Instagram, Youtube, Facebook ve LinkedIn hesaplarından #KendinYapDYO hashtagiyle takip edilebiliyor.