Desert Silver’dan Buzu Andıran Yarı Saydam Şıklık

Dünyanın en büyük kuvars yüzey üreticisi Cosentino, buz görünümlü Desert Silver ile doğal taşlardan ilham alınarak tasarlanan Eternal Serisi’nin göz kamaştırıcı etkisini sürdürüyor.

Mimari ve teknik açıdan yüzeylerde devrim yaratan dünyanın lider kuvars yüzey üreticisi Cosentino, doğal taş sektöründe en rağbet gören egzotik mermerlerden ilham alan, göz kamaştırıcı ‘Eternal’ serisine eklediği 5 yeni renk ile koleksiyonun ışıltısını genişletiyor. Cosentino patentli nano teknolojisi N-Boost ile üretilen Silestone Eternal serisinden Eternal Desert Silver, buz tabakasını andıran ışıltısıyla sadeliği sevenlerin tercihi oluyor.

İnce damar yapısıyla yarı saydam estetik

İnce ve belirgin damar örgüleriyle buz görünümünden ilham alan Desert Silver, yarı saydam bir estetiği ifade ediyor. Klasik ve uzun ömürlü mermer trendini takip eden Desert Silver, tezgahlarınız için her türlü malzeme ve mimari kullanıma uygun bir alternatif oluyor.

Kullanıcı dostu N-Boost teknolojisi

Serinin diğer renkleri gibi Desert Silver da N-Boost teknolojisinin olağanüstü yüzey parlaklığı ve renk yoğunluğuyla göz kamaştırıyor ve üstün teknolojik performansıyla göz dolduruyor. Nano teknoloji sayesinde yüzey, üzerinde sıvı tutmadığından kirlenmiyor ve yüzey temizliği şimdiye kadar olmadığı şekilde kolaylaşıyor. Darbeye ve çizilmelere karşı da yüksek direnç sağlıyor.