Bürotime’dan Kosova’da Yeni Showroom

Bürotime, yurt dışındaki dokuzuncu konsept showroomunu Kosova’da açtı. Showroom, başkent Priştine’nin en önemli caddesi Tahir Zajimi üzerinde yer alıyor.

Geleceğin ofislerini kaliteli, fonksiyonel ve özgün bir şekilde tasarlayan Bürotime, yurt dışı yatırımlarına devam ediyor. Yurt dışında, iki katlı ve 700 metrekare alana sahip dokuzuncu konsept showroomunu Kosova’nın başkenti Priştine’de açan firma, şık ve yenilikçi tasarımlarıyla bölgede büyük yankı uyandırdı. Bürotime, 2018 yılı içersinde Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’daki yurt dışı konsept showroom sayısını 20’nin üzerine çıkarmayı hedefliyor.

Kosova’da gerçekleştirilen showroomun açılış seremonisine Bürotime Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Tosunoğlu, Bürotime Genel Müdürü Şaban İren, Uluslararası Satış Direktörü Ahu Akder, Kosova Ekonomik Kalkınma Bakanı Besim Beqaj, Kosova Baro Başkanı Osman Havolli ve seçkin davetliler katıldı.

GREENGUARD Gold sertifikası ile üretim yapmakta olan ve ürünlerini 50’den fazla ülkeye ihraç eden Bürotime’ın konsept showroomları bulundukları pazarlarda hem perakende satış yapmayı hem de taahhüt projelerine imza atmayı amaçlıyor.

Bürotime Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Tosunoğlu,2002 yılında ilk yurt dışı satışını gerçekleştirdikten sonra, üzerine sürekli yeni ilerlemeler kaydederek bugün bu noktaya geldik. Şimdi Kosova’da dokuzuncu konsept showroomuzu açtık. Türkiye ve Kosova ile Türkiye ve Umman arasındaki ikili ilişkilerin ve son dönem ticari yakınlıklarının, mağazalarımızın etkinliğini arttıracağına ve satışlarımızı üst seviyelere çıkaracağına inanıyoruz. 2008 yılında dünyanın devlet destekli ilk ve en kapsamlı markalaşma programı Turquality ile ulusal marka olma yolunda önemli bir adım attık, şimdi hedefimiz 2018 yılı sonuna kadar yurt dışında 20’nin üzerinde showroom açarak global marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemek.” açıklamasında bulundu. Bugüne dek Mısır, Irak, Suudi Arabistan,  Bosna-Hersek, Kenya, Almanya, Gürcistan, Katar ve en son Kosova olmak üzere toplam dokuz showroom açılışı gerçekleştiren Bürotime, 2018 yılında Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da toplamda 20’den fazla mağazaya ulaşmayı hedefliyor.