BTMSEAL Alfahibrit

BTMSEAL Alfahibrit diğer pek çok yalıtım malzemeleri ile yüksek uyum sağlayarak yalıtım işlerinin devamını sağlıyor ve şantiyelerde soğuk ve yağmurdan kaynaklanan bekleme sürelerini ortadan kaldırıyor.

Soğuk havalarda yalıtım yapılmaz, işler durur diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Yeni Nesil Su Yalıtım Malzemesi BTMSEAL Alfahibrit ile artık -5 derecede bile, nemli yüzeylere dahi yalıtım yapabilir, kış mevsiminin ağır şartlarının sizi durdurmasına engel olabilirsiniz.

Halihazırda devam eden su yalıtım çalışmalarının, soğuk hava şartlarından ve yağmurdan dolayı uygulanmasının mümkün olmadığı durumlarda şantiyelerdeki olası iş günü kaybını önleyebilirsiniz. BTMSEAL Alfahibrit diğer pek çok yalıtım malzemeleri ile yüksek uyum sağlayarak yalıtım işlerinin devamını sağlar ve şantiyelerde soğuk ve yağmurdan kaynaklanan bekleme sürelerini ortadan kaldırır.

BTMSEAL Alfahibrit negatif ve pozitiften, – 5 ºC ve üstü sıcaklıklarda, nemli zeminlere bile uygulanabilen, astar gereksinimi olmayan, 2 mm çatlak köprüleme özellikli, solventsiz, ağır metal ve siyanat içermeyen, hızlı kürlenen, kolay uygulanan, %100 solidli (solventsiz), hibrit polimer esaslı bir su yalıtım kaplamasıdır. Uygulama sonrası eksiz, U.V. dayanımlı, sağlam ve çatlak köprüleme özellikli bir yapı oluşturur. Elastomerik özelliği nedeni ile düşük sıcaklıklarda bile performansı aynı kalır.