BTicino MyHome

Eşsiz İtalyan tasarım ve teknolojisine sahip BTicino MyHOME otomasyon sistemi, konforlu, güvenli, çevreye duyarlı ve interaktif yapısıyla son teknolojiyi yaşam alanlarıyla buluşturuyor.

Sağladığı konfor ve güvenlik ile yaşamı kolaylaştıran BTicino MyHOME, yaşam alanlarına getirdiği otomatik komutlar sayesinde tüm unutkanlıkların önüne geçiyor.

MyHOME otomasyon sistemi, aydınlatmaların ve perde/panjurların otomasyonu, sıcaklık kontrolü, enerji yönetimi, müzik yayını, hırsız alarmı, intercom sistemleri ve uzaktan kontrol gibi birçok işlevsel özelliği kullanıcılarla buluşturuyor. Sistem kullanıcılarına zamanla istenilen küçük fonksiyonları değiştirilebilmenin yanında işlevselliği artıracak parçaları ekleme ve kullanımlarını değiştirme gibi büyük düzenleme imkanı sunuyor.

Elektrik ve diğer enerji kaynaklarını en akıllı biçimde kullanabilen, çevreye duyarlı MyHOME ev otomasyon sistemi, her odanın sıcaklık derecesini farklı ayarlarken, aynı zamanda enerji tüketimini ölçer ve buna göre enerji tasarrufunu sağlamak için yalnızca öncelikli fonksiyonlar çalışmasını sağlar.

Modern iletişim sistemleri aracılığıyla yaşam alanlarınızı kontrol etmenizi sağlayan MyHOME ile müzik yayın ve multimedya ekran sayesinde sevdiğiniz bir müzik albümünü evinizin herhangi bir odasında dinleyebilir, kapıdaki konukları görüntüleyebilir, girişlerini kontrol edebilir ve evin farklı bölümlerinden aile fertleriyle görüşebilirsiniz.

Yaşam alanlarınızı kalıcı ve esnek bir elektriksel mimari ile donatan BTicino MyHOME, benzersiz dijital Bus teknolojisinin kullanımı sayesinde, yaşamı daha basit ve işlevsel kılıyor. Bus sistemi üzerine kurulu olarak gerçekleştirilen donanım her türlü konut ve diğer alanlara uygulanabilir olup yenilikçi konfor, güvenlik, enerji tasarrufu, multimedya ve uzaktan kontrol çözümleri sunuyor.