BONUS Proof Tek Katta Tam Koruma Sağlıyor

Yalıtım sektöründe Türkiye’nin lider üreticisi ve ihracatçısı olan Bonus, su yalıtımında yeni ürünü Proof membran ile yalıtımın iyisi olmaya devam ediyor.

Türkiye’nin 81 ilinde yaygın bayi ağı ile hizmet sunan Bonus; 62 ülkedeki  işbirlikleri ile yurt dışında da ürünlerini müşterileri ile buluşturuyor. Su yalıtımı malzemelerinin üretimine İstanbul Silivri tesislerinde devam eden Bonus, temelden çatıya su yalıtımına ihtiyaç duyulan her yapıda, farklı iklim şartlarına uyumlu bitümlü membran üretimine, kalitesinden ödün vermeden uzun yıllardır devam ediyor.

Bonus Proof EP300 V, Bonus Proof EP350 H, Bonus Proof EP450 H kalınlıklarında, tek yüz perdelerde, temel ve derin temel yalıtımında, koruma betonu gerektirmeden, elastomerik (SBS) katkılı beton basıncı ve hidrasyonu ile tam yapışma sağlayan yüksek performanslı ve yeni nesil su yalıtım ürünü. Özel kumlu yüzeyi ile betona tam yapışma sağlayan Bonus Proof, kalıcı ve yüksek yapışkanlığı ile kolayca uygulanıyor. Koruma betonu da gerektirmediğinden, ekstra maliyet ve işçilik avantajı sağlıyor.

Yeni nesil su yalıtımında talep edilen Bonus Proof membran, soğukta bükülme ve -20 ⁰C esnekliği ile tam koruma sağlarken, yırtılma ve delinmelere karşı da dayanıklı.

Yalıtım sektörü lider şirketi Eryap Grup CEO’su Emrullah ERUSLU “Yapı ömrü ve dayanıklılığı açısından su, yapılarda büyük tehdit oluşturur. Bu sebepledir ki, genel kalite prensibimizi membran ürünlerimizde korumaya her daim hassasiyet gösterdik. Uzun araştırmaların neticesinde, hem zaman, maliyet hem de uygulama kolaylığı sağlayan ürünümüz Bonus Proof’u sektöre sunmaya karar verdik. Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı yaklaşımımızla, kullanıcıların en iyi şekilde faydalanabileceği ürün ağımızla, sektörde öncü olmaya devam ediyoruz” dedi.