Bien Organic Serisi Yenilenen Versiyonu İle Banyolarınızda…

Bien’in 2015 yılında ‘’Öncesi Yok, Benzeri Yok’’ sloganıyla tanıtımını gerçekleştirdiği ödüllü tasarımı Organic Vitrifiye Serisi 2018 yılında yeni versiyonu, kaplama ve renk alternatifleriyle banyolara inovatif çözümler üretiyor.

Üç yıl önce doğanın formları dikkate alınarak, tasarlanan Bien Organic Vitrifiye Serisi yepyeni versiyonu ve 4 farklı rengi ile banyoları geleceğe taşıyor. Tasarımcısının insan iskeletinden esinlenerek tasarladığı Bien Organic Vitrifiye Serisi, insan doğasını işaret ediyor.

Banyolara inovatif çözümler sunan Bien, No-Rim (kanalsız) teknolojisi kullanarak ürettiği Organic Plus klozet ile farklı ve modern bir çizgi yakalıyor. Ürün yavaş kapanan ince kapağı ve gizli montaj özelliği sayesinde mekanla bütünleşiyor. Çok daha az kirlenen, minimum 2,5 litre maksimum 4 litre su ile temizlenen bu ürün çevre dostu aynı zamanda.

Tasarımıyla dünyanın en prestijli ödülleri kabul edilen “Red Dot Design Award” ve “A Design Awards’’ ödüllerini alan Bien Organic Serisi şimdi yenilenmiş formu, siyah, beyaz, altın ve platin kaplama ve renk seçenekleri ile sınırsız tasarımlar yaratmanıza imkan sağlıyor.