Bi’Boya’dan Ücretsiz Renk Kartı Hizmeti

Boya yapma sürecinin her aşamasında tüketicinin yanında yer alan Bi’Boya, sunduğu ücretsiz renk kartı hizmetinden ürünlerin adresinize kargolanmasına kadar bütünleşik bir hizmet sunarak birbirinden güzel renk ve dijital uygulamalarıyla tüm bu süreci kolaylaştırıyor.

Günümüz trendleri, tüketici ihtiyaçları gözetilerek geliştirilen boya ürünleri ve hizmetleriyle tüketicilerin beklentileri kusursuz bir şekilde karşılayan Bi’Boya, en güzel renkleri, en yeni fiyat avantajları ve yenilikçi dekorasyon fikirlerini tüketicilerle buluşturuyor. Aynı zamanda online satış platformu haline gelen Bi’Boya’nın web sitesini ziyaret ederek duvarlarınıza yakışacağını düşündüğünüz ücretsiz renk kartını sipariş edip renk seçimini görerek de seçiminizi yapabiliyorsunuz.

Yeni bir eve taşınıyor, evinizin veya iş yerinizin görünümünü değiştirmek istiyorsanız Bi’Boya ile boya alışverişinizi hızlı ve ekonomik bir şekilde kolayca yapabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey Bi’Boya web sitesini ziyaret ederek evde veya ofiste nasıl bir görünüm istediğinize karar vermek. Sonraki adımda ise web sitesinden yapacağınız boya ve malzeme siparişleriniz, hızlı teslimat ile aynı gün kargoya verilir ve en kısa sürede kapınızda olur.

Ayrıca, boya alışverişinde taksit seçenekleri sunan Bi’Boya’da satın aldığınız renkten vazgeçtiyseniz veya açılmamış boya kutunuz kalırsa hemen ücretsiz iade edebilirsiniz.

Bi’Boya’dan ücretsiz renk kartı hizmeti

Duvarların rengine karar vermekte zorlanıyorsanız veya birkaç seçenek arasında kaldıysanız bu noktada Bi’Boya ‘ücretsiz renk kartı’ hizmetiyle yardımınıza yetişiyor. Bi’Boya web sitesine girerek seçtiğiniz üç renk için ücretsiz renk kartı sipariş edebilir, böylece boya satın almadan önce renk seçeneklerini görüp ona göre karar verebilirsiniz. Renk kartını eşyalarla veya perdelerle yan yana tutup rengin uyumunu görebilir ve seçiminizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Rengi ve boya türünü belirledikten sonra Bi’Boya ürün sayfalarında boya yapacağınız alanın metrekaresini yazarak ne kadar boyaya ihtiyacınız olacağını da kolayca hesaplayabilirsiniz.

Binlerce renk seçeneği arasında kaybolmadan, tarzınızı belirleyin

Binlerce renk alternatifini farklı zevk ve beğenilere göre geliştiren Bi’Boya, çevre dostu iç cephe boyaları ile yaşam alanlarını yeniliyor. Bi’Boya ürünleri solvent içermediği ve suyla seyreltildiği için hem koku yapmıyor hem de insan ve çevre sağlığına zarar vermiyor. Kolay yoldan evinin atmosferini değiştirmek isteyenler, Bi’Boya’nın doğadan gelen modern renklerini aynı mekânda buluşturuyor.

Bi’Boya ürün yelpazesinde farklı ihtiyaçlara yönelik pek çok boya bulunuyor. İz bırakmayan, ısı geçirmeyen, leke ve nem tutmayan, ipeksi görünüm veren, uzun ömürlü, hava şartlarından etkilenmeyen, farklı yüzeylerde kullanılabilen, hızlı kuruyan ve kabarma, çatlama yapmayan özelliklerde boya seçenekleri mevcut.

Sade ve minimalist bir görünüm istiyor ve soft renkler kullanmayı tercih ediyorsanız Vizon, Akay, Kaşmir veya Kumru gibi gri renkleri düşünebilirsiniz. Nergis, Muskat, Fildişi veya Kiraz Çiçeği gibi krem tonları da düşlediğiniz stile ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Daha rengarenk ve cıvıl cıvıl bir ambiyans istiyorsanız Pembe İnci gibi pembe tonları, Çan Çiçeği, Gül Tozu veya Orkide gibi mor tonlarını değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca son dönemlerin trend renklerinden olan turuncunun Nar Çiçeği, Karamel ve Kotta tonları ile evinde pozitif ve enerjik bir esinti sağlayabilirsiniz. Sıra dışı bir görünüm için ışıltılı, kum, sedef, metalik veya reflekte dekoratif boyaları deneyebilirsiniz.

Bi’Boya web sitesinde iç cephe – dış cephe boyaları ve astarların yanı sıra boya yaparken ihtiyaç duyabileceğiniz fırça, rulo, bant, koruyucu örtü gibi malzeme çeşitlerini de bulabilirsiniz.