Bi’Boya’dan Ücretsiz Renk Kartı Hizmeti

Boya yapma sürecinin her aşamasında tüketicinin yanında yer alan Bi’Boya, sunduğu ücretsiz renk kartı hizmetinden ürünlerin adresinize kargolanmasına kadar bütünleşik bir hizmet sunarak birbirinden güzel renk ve dijital uygulamalarıyla tüm bu süreci kolaylaştırıyor.

Boya yapma sürecinin her aşamasında tüketicinin yanında yer alan Bi’Boya, sunduğu ücretsiz renk kartı hizmetinden ürünlerin adresinize kargolanmasına kadar bütünleşik bir hizmet sunarak birbirinden güzel renk ve dijital uygulamalarıyla tüm bu süreci kolaylaştırıyor. Günümüz trendleri, tüketici ihtiyaçları gözetilerek geliştirilen boya ürünleri ve hizmetleriyle tüketicilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılayan Bi’Boya, en güzel renkleri, en yeni fiyat avantajları ve yenilikçi dekorasyon fikirlerini tüketicilerle buluşturuyor. Aynı zamanda online satış platformu haline gelen Bi’Boya’nın web sitesi ziyaret edilerek ücretsiz renk kartları sipariş edilip renk görüldükten sonra seçim yapılabiliyor.

Binlerce renk alternatifini farklı zevk ve beğenilere göre geliştiren Bi’Boya, çevre dostu iç cephe boyaları ile yaşam alanlarını yeniliyor. Bi’Boya ürünleri solvent içermediği ve suyla seyreltildiği için hem koku yapmıyor hem de insan ve çevre sağlığına zarar vermiyor. Bi’Boya ürün yelpazesinde farklı ihtiyaçlara yönelik pek çok boya bulunuyor. İz bırakmayan, ısı geçirmeyen, leke ve nem tutmayan, ipeksi görünüm veren, uzun ömürlü, hava şartlarından etkilenmeyen, farklı yüzeylerde kullanılabilen, hızlı kuruyan ve kabarma, çatlama yapmayan özelliklerde boya seçenekleri mevcut.