Axolute Air Yeni Renkleriyle Şimdi Daha Güçlü…

İtalyan tasarımı üstün teknolojiyle harmanlayan BTicino, yeni nesil Axolute serisiyle sıradanlığa meydan okuduğunu bir kez daha kanıtlıyor. Kullanıcısına dokunmanın özgürlüğünü yaşatan Axolute Air, devrim niteliğindeki inceliğini yeni renkleriyle tamamlayarak yaşam alanlarını metalin estetikliğiyle buluşturuyor.

İtalyan BTicino, yaşam alanlarında küçük dokunuşlar yapmak isteyenlere modern çözümler sunmaya devam ediyor.

Yaşam alanlarındaki dekorasyona muhteşem uyum sağlayan Axolute, fonksiyonel kullanımını ve estetik görünümü devrim niteliğindeki inceliğiyle birleştiriyor. Renk serisine yeni tonlarını ekleyen Axolute, özgün tasarımlarıyla bulunduğu mekanlara estetik ve modern bir hava katıyor. Dikdörtgen ve eliptik formlardaki tasarım seçenekleriyle Axolute serisi; Kum, Eklips, Nikel, Titanyum ve Krom renkleriyle evlerde yepyeni bir atmosfer yaratıyor.

Seride bulunan Swarovski tasarımlarla da gözleri dolduran Axolute tasarımı ve şık görünümüyle yaşam alanlarında zarafeti seven tasarım tutkunlarını bekliyor

Axolute Air ince bir devrim sunuyor. Sadece 4.5mm incelikle duvarlarla bütünleşen seri aynı zamanda yeni bir dokunuş deneyimi de getirmektedir. Seride bulunan fırçalı ve soft dokunuşlu çerçevelerle mekânlara farklı bir hava katıyor.