AURA İstanbul Kitap Söyleşileri Exlibris AURA Başlıyor

AURA İstanbul‘un yeni etkinlik serisi Exlibris AURA’nın ilk oturumunda, ilk basımı 1938 tarihini taşıyan ve Nisan 2021‘de Arketon Yayınları tarafından yeni çevirisi ve yenilenmiş/güncellenmiş görselleriyle yayınlanan, Bruno Taut’un Mimarlık Öğretisi adlı kitabına yer verilecek.

Mimarlık, kent ve tasarım alanında yayımlanan seçilmiş kitapların ele alınacağı Exlibris AURA serisi, her ay bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Etkinlikler, konukların katılımıyla panel ve söyleşiler halinde çevrimiçi platformda gerçekleşecek.

Exlibris AURA serisinin ilk oturumunda, ilk basımı 1938 tarihini taşıyan ve Nisan 2021’de Arketon Yayınları tarafından yeni çevirisi ve yenilenmiş/güncellenmiş görselleriyle yayınlanan, Bruno Taut’un “Mimarlık Öğretisi” adlı kitabına yer verilecek. Aykut Köksal, Zafer Akay ve Pelin Derviş’in konuşmacı olarak katılacağı panel, Nezih R. Aysel’in moderatörlüğünde gerçekleşecek.

9 Haziran Çarşamba günü saat 20.00’de, Zoom platformunda gerçekleşecek etkinliğe katılım herkese açık ve ücretsiz olacak. Eventbrite üzerinden kayıt olan katılımcılara Zoom oturum linki e-posta yoluyla iletilecek. Detaylı bilgi ve kayıt için tıklayınız.