Alligator Boya’dan Yepyeni Bir Renk Koleksiyonu: Alligator Palazzo

Alligator Boya Palazzo renk koleksiyonu, minimalizm ve sadeliğin ön plana çıktığı İskandinav tarzından esintiler taşıyor. 

Alligator Boya tarafından tasarımcıların ve tüketicilerin beğenisine sunulan yeni renk koleksiyonu “Palazzo”, dekorasyonda hiçbir zaman modası geçmeyecek sadeliği ön plana çıkartıyor.  Günümüz koşuşturmalı hayatı içinde özellikle evinde huzur ve sadeliği arayanların kendilerinden izler bulacağı Palazzo serisi, toprak ve gri tonlarını bünyesinde barındırıyor.

Sektördeki yeri ve konumu itibariyle tüketici odaklı, sağlıklı, çevreci, profesyonel çözüm yaklaşımı ile yenilikçi ve aynı zamanda gelişmeleri sektöre sunmayı hedefleyen bir marka olan Alligator Boya, 2004 yılından beri daha iyi ve prestijli ürünlere arzu duyan tüketici grubunun ihtiyaçlarını karşılayarak ve aynı zamanda tüketicisine dekorasyon özelinde de seçimler sunarak zevkli mekânlar yaratıyor.

Alligator Boya’nın nötral toprak ve gri tonlarından oluşan yepyeni Palazzo renkleri serisinin tercih edildiği mekânlarda öncelik, İskandinav ülkelerinde olduğu gibi doğal ışık kullanılmasından yana. Mum ya da abajur gibi soft ışık veren aydınlatmalar da bu alanlar için iyi birer alternatif oluşturuyor.