ISTMarina Guardian Glass ile Renklendi!

Değişen yaşam biçimleri ve ihtiyaçlarla yeni bir konut modeli olarak hayatımıza giren rezidansların özellikle büyük şehirlerde birçok farklı örneği bulunuyor. Y.Mimar Barbaros Sağdıç imzasıyla İstanbul’da, İSTMarina AVM üzerinde yükselen beş blok ise sıra dışı formlarıyla rezidans deneyimine farklı bir boyut kazandırıyor. Tavandan yere kadar kesintisiz inen panoramik cam cephelerde kullanılan Guardian Glass ürünü SunGuard® HP Royal Blue 41/29 kaplamalı cam, farklı açılardan Marmara ve Prens Adaları’na hakim manzarayı, koyu gök mavisi bir görünüm altında kullanıcılarına sunuyor.

Kartal’da, Marmara ve Prens Adaları’na karşı konumlanan ISTMarina, Yüksek Mimar Barbaros Sağdıç ve ekibi tarafından tasarlanmış bir karma yaşam projesi. Bu elverişli konumun olanaklarını en yüksek seviyede kullanmaya yönelik olarak tasarlanan proje, İSTMarina AVM üzerinde ikisi ‘S’, üçü kademeli teraslarla yükselen beş bloktan oluşuyor. Tasarımın farklı üslubu ise cephelerde tercih edilen Guardian Glass ürünü SunGuard® HP Royal Blue 41/29 ile güçlendirilmiş.

Guardian Glass tarafından geliştirilen, mimarlar ve karar alıcılar tarafından tercih edilen bir seçenek olan SunGuard® HP Royal Blue 41/29SunGuard® High Performanceserisi içerisinde, koyu gök mavisi görünüm ile birleştirilen sıradışı mekanik özellikler ile dikkat çekiyor. Homojen görünüm ve yüksek renk yayınım indisi ile SunGuard® High Performance serisi içerisinde ayrı bir yer edinen ürün, temperlenebilir, yarı temperlenebilir, bombelenebilir ve laminelenebilir özellikleriyle estetikten, konfordan ve hayatın renklerinden vazgeçemeyenler için ideal.