Türkiye’de ve dünyada birçok referans projenin ıslak hacim alanlarında tercih edilen Knauf’un ıslak hacim çözümleri; AQUAPANEL®, Alçıpan® WRFR, Alçıpan® WR, Mouldboard Alçıpan® MWR, Mouldboard Alçıpan® MWFR,ıslak ve nemli alanların ihtiyacını uçtan uca sorunsuz bir şekilde karşılıyor.

İç ve dış mekanlarda kullanılabilen, neme ve suya dayanım sağlayabilen Knauf ıslak hacim çözümleri, bileşenleri sayesinde mantar ve küf oluşumunu da engelleyerek, dayanıklılığı, kolay uygulanabilirliği ve uzun kullanım ömrüyle öne çıkıyor.

Yangına dayanım süresi artırılmış ve su iticilik özelliği kazandırılmış Suya ve Yangına Dayanıklı Alçıpan® WRFR, seramik ve fayans uygulamalarına da imkan tanıyan düzgün yüzeyli yapısıyla sıva ve boya maliyetlerini de mimimumda tutuyor.

Islak hacim ve nemli ortamda sorunsuz bir kullanım sunan Suya Dayanıklı Alçıpan® WR, hafif yapısıyla asma tavan, bölme duvar, duvar giydirme ve kuru sıva duvar kaplama gibi tüm alanlarda geniş ve zahmetsiz bir kullanım sunuyor.

Küf dayanımının arandığı ortamlar için özel geliştirdiği Mouldboard Küfe ve Suya Dayanıklı Alçıpan® MWR ile dayanıklı ve sağlıklı yüzeylere çözüm oluyor.

Knauf Islak hacim çözümleri ile ilgili daha detaylı bilgiye erişmek için Knauf – Islak Hacim Çözümleri’ni ziyaret edebilirsiniz.