YAPI dergisi ücretsiz dijital versiyonu ile tabletlerinizde

Yapı-Endüstri Merkezi tarafından 1973 yılı Temmuz ayından bu yana kesintisiz olarak yayımlanan ve kendi alanındaki en uzun ömürlü dergi olan YAPI Mimarlık, Tasarım, Kültür ve Sanat dergisi dijital ortamda yayımlanmaya başladı. Dergimizi artık, AppStore üzerinden indirerek iPad’lerde , GooglePlay'den indirerek Android işletim sistemli tablet ve telefonlardan okuyabilirsiniz. Derginin dijital tanıtım sayısına ücretsiz olarak ulaşmak mümkün.

YAPI Dergisi’nin ücretsiz dijital versiyonunda, elektronik ortamın olanaklarıyla fotoğraf, çizim, video gibi daha fazla görsel uygulamaya yer veriliyor.

YAPI Dergisi'nin her yıl düzenli olarak hediye ettiği Yapıda Ekoloji, Yapı Fuarı İstanbul, Yapıda Ürün (Ürün, Malzeme ve Uygulama) ile İçmimarlık eklerini de AppStore ve GooglePlay’dan indirip tabletlerinizde okumak mümkün.

Türkiye’de geniş bir coğrafyaya ve çok geniş bir yelpazeye yayılan, çok farklı sektörlerden gelen okuyucu profili, içeriğini belirleyen konuların beslendiği alanların çeşitliliği, çok katılımlı bir yayın oluşu, 40 yıldır Türkiye’deki mimarlık ürünlerini aksatmadan yayımlayarak Türkiye Mimarlık Panoraması çizmesi, bu bağlamda belge ve kaynak değeri taşıması YAPI Dergisi’nin öne çıkan özelliklerinden. Derginin dijital versiyonu özellikle, yer sıkıntısı olmaksızın dergiyi arşivlemek isteyenleri sevindirecek.


Haberler

YAPI Dergisi'nin 400. sayısını ücretsiz okumak için tıklayın!
YAPI dergisi ücretsiz dijital versiyonu ile tabletlerinizde
YAPI Dergisi'nin ücretsiz 40. Yıl sayısını indirmek için tıklayınız